DATA

Spalio 21d 2023
Šeštadienis

Vieta

“o2 Indigo”
205 Peninsula Square, London SE10 0ES.

Kaina

Stovimi nuo 34£
Sėdimi nuo 90£, VIP raudono kilimo bilietai: 164£.

M.A.M.A. Londonas 2023

Idėja, brendusi ne vienerius metus – specialus įvykis Didžiojoje Britanijoje jau spalio 1 dieną. M.A.M.A. Londonas 2022 – tai ryškiausius Lietuvos atlikėjus į vieną sceną subursiantis renginys, kurio metu nuskambės geriausi pastarųjų metų kūriniai. Mes sakome – atėjo metas lietuviškai muzikai skambėti dar plačiau, todėl spalio 1 d. O2 areną, Indigo koncertų salę sudrebins ryškus ir daugybę Lietuvos scenos žvaigždžių subursiantis įvykis.

3 valandų “M.A.M.A Londonas” renginyje dalyviai turės galimybę išvysti ryškiausius Lietuvos atlikėjus, kurių muziką papildys renginio vedėjai – ryškios Lietuvos televizijos žvaigždės.

VIP svečių zona

Kaip ir tradiciniai kasmetiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“, taip ir specialus „M.A.M.A. Londonas“ renginys turės Raudonojo kilimo ceremoniją, į kurią patekti galės tie, kurie įsigys specialius VIP bilietus.

„M.A.M.A. Londonas“ VIP bilietas suteiks galimybę žengti raudonuoju renginio kilimu, leisti vakarą specialioje VIP svečių zonoje, nusifotografuoti su atlikėjais, pozuoti prie foto sienelės, vaišinti nemokamu pirmuoju gėrimu, o vėliau – pratęsti renginį oficialiose dūzgėse, naktiniame klube „Studio 338, Loft“,  kur VIP svečių lauks nemokama įėjimas.

Renginio vedėjai

Ypatingo renginio vairas patikėtas scenos ir televizijos profesionalams – atlikėjai, dainų kūrėjai ir aktorei Ingai Jankauskaitei bei humoristui ir televizijos laidų vedėjui Justinui Jankevičiui. Be to, atlikėja I. Jankauskaitė renginyje atliks ir ne vieną savo kūrybos kūrinį!
Neabejojame, kad šis vedėjų duetas renginį “M.A.M.A. Londonas” pavers įsimintinu ir kupinu kokybiško humoro!

Apie mus

Wacky Events – laiko praleidimas dėl kurio nesigailėsi.

Mes esame energinga, kūrybinga ir patyrusi renginių organizavimo komanda, pasiruošusi skleisti gerą nuotaiką bei jūsų atmintyje palikti begalę gerų įspūdžių!

Mūsų organizuoti renginiai:

Jazzu turas 2019 ir 2022m.  #ManTaiVienodai Stand-up kartu su Mantu Katleriu ir Mantu Stonkum. Radistų turas, Spektakliai “Buvusių Moterų reikalai / -2” turas, Džordanso Butkutės koncertai. Donato Montvydo koncertas. Teatras “Kitas Kampas”. Rondo koncertai. 69 Danguje, 2Donatai.

Apie

98

Suorganizuoti
Renginiai

ir toliau skaičiuojama…

Suorganizuoti
Renginiai

mŪsų

Komanda

Mūsų komanda. Bet kad įvyktų visi šitie nuostabūs renginiai mums savanoriškai padeda būrys nuostabų žmonių.

Mes

Atsiliepimai

Ką Kalba Apie Mus

“Geriausi”

“Patys geriausi!  visada laukiami ir renginiai puikūs bravo! “

Raminta L’ė

“Nerealūs”

“Nerealūs organizatoriai ! Ačiū Jums , kad praskaidrinat mūsu emigrantu dienas !”

Vesti Bu

“Profesionalai”

“Savo srities profesionalai. Aukščiausios kokybės renginiai. Sėkmės tolimesnėje veikloje.”

Skirmantas Liepinis

“Puiku”

“Lankiausi Wacky Events organizuotuose renginiuose keletą kartų ir likau viskuo patenkinta. Džiugu apsilankyti lietuviškuose kulturos renginiuose.”

Ingrida

Kontaktai

Turi klausimų? Neaišku kaip įsigyti bilietą? Nori pasiūlyti renginį?
RAŠYK.

Adresas

132-134 Great Ancoats Street
Manchester
M1 2JQ

Kontaktai

+45 52 73 11 83

[email protected]

Meniu

Privatumo politika

Prekių gražinimas

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.
Top